Trainera? Keygena? A może zombie?

Nie ma się co specjalnie kryć. Każdy kiedyś użył jakiegoś trainera, „patcha”, czy innego ustrojstwa made by scena. Najciekawszą atrakcją tychże tworów jest muzyczka towarzysząca samej aplikacji i dla tych, który z łezką w oku wspominają swoje pierwsze „akty piractwa”, mam mała niespodziankę.

www.keygenmusic.net

Keygen music to zbiór ponad tysiąca trzystu „muzyczek” z trainerów, keygenów i tego typu pierdół. Paczka nie waży dużo, a słuchania co nie miara, pod warunkiem, że jesteś jednym z tych dziwaków, których takie rzeczy interesują 😉

A zombie? No zombie są fajne i o tym wie każdy gracz. Także Sigma Team wie jak przyjemne jest rozpieprzanie bezmózgich hord przeciwników, wyglądających jak student po juwenaliach. Związku z zbliżającym się Zombie Shooter 2 (premiera na początku 2009), Sigma Team daje nam możliwość spróbowania swych sił w wersji demonstracyjnej ZS2. Samo demo zaskakuje tym, że właściwie nie jest demem w pojęciu jakie znane było dotychczas – plik, który możemy pobrać to właściwie pełen scenariusz, który można ukończyć bez obaw o znienawidzony napis ‚buy full version”. No to co? Zassysać!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: